Rundebordkonferanse


OsloMet inviterte til rundebordkonferanse i 2019 om felles norsk master i seksuell helse. Den 120620 hadde vi rundebordkonferanse nummer to:-)

Arbeidsgruppen (Solveig Osland Sandvik; Bente Dahl, Elsa Almås, Silje Håvard Bolstad (siste møtet) og Gerd Hilde Lunde) har hatt to møter i perioden

Deltakere på konferansen 120620 var

Digital rundebordkonferanse 120620 – ZOOM møte ledet av OsloMet

Universitetet i Sørøst Norge – UNS

Bente Dahl Mail: Bente.Dahl@usn.no

Janne Iversen Mail:  Janne.Iversen@usn.no ((inn i arbeidsgruppen)

Solveig Osland Sandvik Solveig.O.Sandvik@usn.no går ut av arbeidsgruppen))

Universitetet i Agder- UIA

Silje-Håvard Bolstad Mail:  silje.havard@uia.no

Anita Paulsen Mail:  anita.paulsen@uia.no

Elsa Almås Mail:  elsa.almas@uia.no

Universitetet i Oslo – UIO

Sidsel Schaller Mail: sidsel.schaller@psykologi.uio.no

Bente Træen Mail: bente.traen@psykologi.uio.no

Rep. Medisinerne UIO

Stine Kühle-Hansen Mail:  stineckh@gmail.com

Anne Olaug Olsen Mail: a.o.olsen@medisin.uio.no

Tony Joakim Sandset Mail: t.j.sandset@medisin.uio.no

Høgskolen i innlandet INN

Wenche Fjeld  wenche.fjeld@inn.no

OsloMet – Storbyuniversitetet – oslomet

Kristina Areskoug Josefsson Mail: Kristina.Areskoug-Josefsson@ju.se

Anne Bakke Mail:  anbakke@oslomet.no

Hilde Lunde Mail:  hlunde@oslomet.no

Andre, utenfor universitet og høgskolen

Anette Remme Mail:  anette@ungefunksjonshemmede.no

Tore Holde Follestad Mail:  tore@sexogsamfunn.no

Mail:  ashild@skeivungdom.no (ikke avklart)

Flere deltakere vi ønsket med:  

Universitetet i Trømsø – Norges arktiske universitet – UIT

Kari Galaaen Mail:  kari.galaaen@uit.no

Oslomet Ann-Karin Valle avalle@oslomet.no

Åshilde Mail:  ashild@skeivungdom.no (ikke avklart)


Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.